Is E120 halal?

Is E120 of ook wel karmijn halal? Onder sommige geleerden zijn er nog steeds discussies gaande wat betreft het gebruik van insecten als voedsel. In het […]

Is lecithine (E322) halal?

Vraag inbox Salaam alikom Via google staat er over sojalechthine dat het dierlijk en plantaardig kan zijn. Ik twijfel er nu heel erg over en op […]

Foodwatch e-mailactie: ‘verborgen dieren’

Foodwatch in actie tegen dierlijke ingrediënten! Foodwatch heeft Voorlichtingsbureau Halalvoedig benaderd met het verzoek de emailactie  “verborgen dieren” te ondersteunen. Voorlichtingsbureau Halalvoeding ondersteunt de eis voor […]

E920 L-Cysteïne uit mensenhaar?

E920:  L-Cysteïne uit mensenhaar? E920, ook wel (L)-Cysteïne, in de natuur E920 is een aminozuur dat voorkomt in veel eiwitbronnen. Cysteïne komt van nature voor in talrijke […]