Nieuws

Wat is het verschil tussen meel en bloem?

Wat is het verschil tussen meel en bloem? Bloem en meel zijn ingrediënten die vaak verward worden en door elkaar gebruikt maar volgens de warenwet verschillend zijn. […]

Gelatinevrij of halalgelatine?

Gelatinevrij of halal gelatine? Steeds vaker zijn bakkers zich bewust dat ingredienten van dierlijke oorsprong beste vermeden kan worden om moslims en vegetariers tegemoet te komen. […]

Is lecithine (E322) halal?

Vraag inbox Salaam alikom Via google staat er over sojalechthine dat het dierlijk en plantaardig kan zijn. Ik twijfel er nu heel erg over en op […]

Caramel tompoucen vrij van E120 maar bevatten varkensgelatine

Voorlichtingsbureau Halalvoeding was blij dat er eindelijk een tompouce was zonder E120 was maar wilde weten welke gelatine en andere ingredienten in de tompoucen zaten. We hebben […]