Halalvoeding info

Moslims mogen alleen voedsel eten dat halal is

“Sojamelk” voortaan verboden

EU verbiedt ‘sojamelk’ en ‘vegakaas’ U mag het gerust nog sojamelk noemen maar bedrijven mogen dit niet meer op hun verpakkingen zetten. Het Europees Hof van […]

Wat is het verschil tussen meel en bloem?

Wat is het verschil tussen meel en bloem? Bloem en meel zijn ingrediënten die vaak verward worden en door elkaar gebruikt maar volgens de warenwet verschillend zijn. […]

Gelatinevrij of halalgelatine?

Gelatinevrij of halal gelatine? Steeds vaker zijn bakkers zich bewust dat ingredienten van dierlijke oorsprong beste vermeden kan worden om moslims en vegetariers tegemoet te komen. […]

Heeft HALAL alleen betrekking op vlees?

Heeft HALAL alleen betrekking op vlees?   Antwoord: NEE Halal betekent taalkundig gezien “toegestaan” in de Islam. Hierbij draait het niet alleen om het eindproduct, maar […]