halalliefhebber forum
Halal meeste gestelde vragen

Gelatinevrij of halalgelatine?

Gelatinevrij of halal gelatine? Steeds vaker zijn bakkers zich bewust dat ingredienten van dierlijke oorsprong beste vermeden kan worden om moslims en vegetariers tegemoet te komen. […]

Is lecithine (E322) halal?

Vraag inbox Salaam alikom Via google staat er over sojalechthine dat het dierlijk en plantaardig kan zijn. Ik twijfel er nu heel erg over en op […]

Caramel tompoucen vrij van E120 maar bevatten varkensgelatine

Voorlichtingsbureau Halalvoeding was blij dat er eindelijk een tompouce was zonder E120 was maar wilde weten welke gelatine en andere ingredienten in de tompoucen zaten. We hebben […]

Waarom mogen kinderen geen honing?

Vraag inbox over honing Salaam alikom Ik hoorde dat kinderen geen honing mogen. Hoe zit dat? Antwoord Kinderen mogen in principe wel wat honing met mate […]