Gelatinevrij of halalgelatine?

Gelatinevrij of halal gelatine? Steeds vaker zijn bakkers zich bewust dat ingredienten van dierlijke oorsprong beste vermeden kan worden om moslims en vegetariers tegemoet te komen. […]