06/12/2016

Gelatinevrij of halalgelatine?

Gelatinevrij of halal gelatine? Steeds vaker zijn bakkers zich bewust dat ingredienten van dierlijke oorsprong beste vermeden kan worden om moslims en vegetariers tegemoet te komen. […]

Notice: Undefined index: in /home/ikeethalal.nl/public_html/wp-content/themes/betheme/sidebar-blog.php on line 43