Gelatinevrij of halalgelatine?

Gelatinevrij of halal gelatine? Steeds vaker zijn bakkers zich bewust dat ingredienten van dierlijke oorsprong beste vermeden kan worden om moslims en vegetariers tegemoet te komen. […]

Caramel tompoucen vrij van E120 maar bevatten varkensgelatine

Voorlichtingsbureau Halalvoeding was blij dat er eindelijk een tompouce was zonder E120 was maar wilde weten welke gelatine en andere ingredienten in de tompoucen zaten. We hebben […]

Research: gelatin halal or haram?

                                             بسم الله الرحمان الرحيم موضوع حول استخراج الكولاجين والجيلاتين لهبوب بويزة, عبد اللطيف بدار, مريم عراس, 1) ماهو الجيلاتين :  الجيلاتين هو عبارة عن بروتين […]

PRODUCING HALAL GELATINE IS NOT ROCKET SCIENCE

PRODUCING HALAL GELATINE IS NOT ROCKET SCIENCE   Modernity which belongs to the West invented countless numbers of industrial foods and is now trying to convince […]