Voorlichtingsbureau Halalvoeding start interventieonderzoek naar voorlichtingsmaterialen voor mensen met diabetes mellitus type 2 met een etnische achtergrond in Nederland
Rabiye Ayar,studente HBO Voeding en Diëtetiek aan de Haagse Hogeschool zal dit onderzoek uitvoeren als afstudeeropdracht in opdracht van Voorlichtingsbureau Halalvoeding.
Zij zal gedurende 5 maanden onderzoeken hoe de zorg aan mensen met diabetes mellitus verbeterd kan worden en welke knelpunten er zijn in de zorg voor mensen met diabetes mellitus type 2 met een marokkaanse en turkse afkomst.
Gisteren is het contract getekend tussen de stagebegeleidster Mariam Aaras,diëtist van Voorlichtingsbureau Halalvoeding en stagiaire Rabiye Ayar.
Eind januari 2013 zal de afstudeeropdracht klaar zijn.
OPROEP :
Rabiye Ayar: “In samenwerking met Voorlichtingsbureau Halalvoeding willen wij de spreekuren voor de Turkse en de Marokkaanse cliënten met diabetes mellitus type 2 verbeteren met behulp van een vernieuwde interventie wat alleen beschikbaar zal zijn bij diëtist Mariam!
Ik ben op zoek naar diabetespatiënten van Turkse en Marokkaanse afkomst die de afgelopen tijd zijn behandeld door diëtist Mariam Aaras of graag met haar contact willen opnemen maar vanwege omstandigheden niet verdere begeleiding gevraagd.
(Denk aan geringe beheersing van de Nederlandse taal, cultuurverschillen tijdens de behandelingen etc.)
Welkom
Vragen? Mail gerust naar info@ikeethalal.nl